Čím si domácí kutilové krátí čas?
Brno,  Ostrava,  Praha

Čím si domácí kutilové krátí čas?

V každé domácnosti se najde kutil, který se postará o všechny opravy, když jsou zapotřebí. Pokud začne pokulhávat pračka, hned ji omrkne. Pokud praskne žárovka na stropním svítidle, rázem přijde s novou. Domácí kutilové jsou v domácnostech nepostradatelní, ovšem i oni někdy mají padla. Ne vždycky se jejich práce potřebuje, proto se nabízí otázka, co dělají ve chvílích, kdy mají času nazbyt. A na tuto otázku si pojďme zodpovědět!

Staví venkovní voliéry a jiná obydlí pro mazlíčky

Už jste slyšeli o stavebnicích Aluhobby? Jedná se o stavebnici, ze které si nepostavíte zoologické zahrady, parkoviště nebo královská sídla jako v dětství. Je to spíše stavebnice pro dospělé, kteří skládají hliníkové profily do podoby obydlí pro domácí mazlíčky. Je to taková vstupenka do dětství, která je přínosná!

Ze stavebnice Aluhobby je možné postavit si jak venkovní voliéry nebo ptačí klece pro okřídlené mazlíčky, ale také si z ní můžete vytvořit například terária pro hady, pavouky nebo ještěry či akvária pro rybičky. Nebo jste zastáncem starších koníčků čili chováte holuby? Těm postavte ze stavebnice elegantní holubníky. 

Opravují motorky v garážích

Většina domácích kutilů je nadšencem do vozidel nebo motorek. A pravděpodobně každý třetí kutil má ve své garáži stroj, který potřebuje trochu opravit. Proč tedy nevyužít volnou chvilku tím, že se opraví motorka, na které se příští sezonu bude moct projet? 

Samozřejmě se v kutilských dílnách a garážích neopravují jenom motorky, ale také vozidla (nejčastěji veteráni). 

Věnují se svým drahým polovičkám

Jelikož jsou domácí kutilové ve většině případů naprosto vytížení, věnují svou volnou chvilku svým drahým polovičkám, kterým tak vynahrazují dny, kdy s nimi zrovna mnoho času netrávili. Berou je na výlety nebo jsou zkrátka jen s nimi, i to se počítá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.