Obchodní centra v Brně lze navštívit prakticky kdykoliv
Brno

Obchodní centra v Brně lze navštívit prakticky kdykoliv

Nákupy přitahují stále větší procento českých obyvatel, a tak se není čemu divit, že se neustále budují nová obchodní centra, která umožňují návštěvníkům utrácet své finanční prostředky, a to hned v několika nejznámějších obchodech. Obchodní centra totiž fungují na principu pronájmu, kdy vytvoří v budově několik menších prostor, které si následně pronajímají velké i malé značky. Návštěvníci si poté mohou vybrat, kde přesně zamíří a jaké věci si, popřípadě koupí. Jaké první obchodní centrum můžete navštívit v Brně? Následujte nás.

Galerie Vaňkovka

Prvním obchodním centrem, které můžete v Brně navštívit je Galerie Vaňkovka nacházející se přibližně 4 minuty pěší chůze od hlavního nádraží. Pokud nemáte automobil a bydlíte poblíž Brna, lze využít vlakovou dopravu, která vás doveze téměř na místo. Obchodní galerie Vaňkovka byla otevřena 23. března, a to v roce 2005. Jinými slovy obchodní centrum můžete navštěvovat už několik let a utrácet tak své finanční prostředky. Najít zde můžete kavárny, restaurace, obchody s ženským i mužským zbožím apod.

Obchodní centra v Brně

Druhým obchodním centrem v Brně je Avion Shopping park. Jedná se o komplex, který se nachází ve více městech, včetně třetího největšího města Ostrava. Pokud vás zajímá, v jaké části Brna leží, pak byste se měli zaměřit převážně na jižní část. Kromě Avion Shopping parku zde můžete navštívit také vůbec první supermarket Tesco, který zde byl otevřen. Obchodní centrum opět nabízí návštěvníkům celou řadu obchodů a neuvěřitelných 2 a půl tisíce parkovacích míst, takže v případě, že se chystáte obchodní centrum navštívit automobilem, nebudete mít žádný problém zaparkovat.

Posledním obchodním centrem je Futurum

Posledním obchodním centrem je Futurum. I toto obchodní centrum máte možnost navštívit také v Ostravě. Otevřeno bylo v Brněnském městě už v roce 2001, a to konkrétně na severozápadní části. Brněnské Futurum taktéž nabízí nespočetné množství obchodů a parkovacích míst, která jsou dělaná převážně pro návštěvníky. Jaké obchodní centrum si vyberete?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.