Obchodní centra v Ostravě
Ostrava

Obchodní centra v Ostravě? Poznejte některé z nich.

Nakupování patří mezi každodenní aktivity mnoha obyvatel. Pokud bydlíte v Ostravě nebo zde plánujete svůj výlet právě z důvodu nakupování, měli byste vědět, jaká obchodní centra nebo přímo obchodní domy navštívit, aby se vám nákupy celkově vyplatili. Jestliže vás žádná obchodní centra nenapadají, nezoufejte. V tomto článku vám s tímto problémem poradíme a vy se tak budete moct soustředit čistě jen na svou útratu.

Kde nakupovat v Ostravě?

Prvním místem pro nákupy je bezpochyby Forum Nová Karolina. Jedná se o obchodní centrum, které v Ostravě funguje již osmým rokem. Během té doby se tu vystřídalo několik společnosti v různých odvětví. Momentálně zde funguje přes 220 obchodních míst a 24 restaurací. Dokážete si představit takto vysoké číslo? Jestliže ne, pak neváhejte Forum Novou Karolínu navštívit. Snadná dostupnost přímo v centru Ostravy vám zajistí rychlý pohyb. Celková plocha obchodního centra dosahuje neuvěřitelných 58 tisíc kilometrů čtverečních. Tato plocha bude sloužit pro všechny, kdo se rozhodne toto obchodní centrum projít do posledního obchodu.

Obchodní domy v Ostravě

Druhým zajímavým místem pro nákupy je Avion Shopping Park. Opět se jedná o obchodní centrum nacházející se v Ostravě. Tentokrát však v městské části zábřeh. I přesto je zde doprava velice dostupná a dostat se do obchodního centra můžete jak prostřednictvím tramvaje, tak autobusu. Záležet bude na vás, jakou dopravu využijete a jaká vám bude příjemnější. Avion Shopping Park se neustále rozvíjí a už teď nabízí neuvěřitelně velkou plochu, na které naleznete stovky obchodních míst. Parkování a Wi-FI je zde plně zdarma, takže bude záležet na vás, jak dlouho se budete chtít zdržet.

Outlet Moravia Ostrava

Nenavštívili jste doposud obchodní centrum Outlet Moravia Ostrava, která nabízí netypické zpracování celkového prostoru? Pokud ne, je nejvyšší čas tuto chybu napravit. Jedná se o obchodní centrum plné mody, stylu a jídla. Co se týče mody a stylu, máte jedinečnou možnost zakoupit si oblečení za outletové ceny, které se již nebudou opakovat. Na ploše naleznete přes 50 obchodních míst a slevy dosahující až 80 % ze skutečné hodnoty. Nemáte-li vlastní automobil, nevadí, do obchodního centra jezdí v rámci celého dne městská hromadná doprava. Pokud se rozhodnete navštívit obchodní centrum automobilem, čeká na vás téměř tisícovka míst.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.