Po Praze se můžete pohybovat i pomocí elektronických kol a koloběžek. Půjčte si i vy nějakou.
Praha

Po Praze se můžete pohybovat i pomocí elektronických kol a koloběžek. Půjčte si i vy nějakou.

Za okny svého bytu nebo rodinného domu máte možnost vidět druhým týdnem krásné počasí, které vybízí k tomu, uskutečnit nějaký výlet. Ideálním městem nebo místem se může stát například Praha, která svým občanům a turistům nabízí nevšední zážitky. Celkově je Praha v poslední době považována za srdce Evropy a dle našeho názoru právem.

Praha roste směrem nahoru

Ještě, než se dostaneme k prostředkům, pomocí kterých lze Prahu projet poněkud rychleji si něco málo řekneme o tomto nádherném městě. Praha je hlavním městem České republiky, kde žije přibližně 1,3 milionů obyvatel. Celková rozloha pak činí 492 km².

Po Praze si půjčíte elektronická kola nebo koloběžky

Pokud jste měli možnost v poslední době navštívit Prahu, s největší pravděpodobností jste ji nepoznali. Všude kolem sebe jste mohli vidět Čechy nebo zahraniční turisty, jak se projíždějí na elektronických kolech nebo koloběžkách. Ty jsou totiž zde pro všechny, kdo se rozhodne Prahu navštívit. Co k tomu budete potřebovat? O tom si více povíme v následujících odstavcích.

Po Praze na kole

Co je potřeba k zapůjčení elektronického kola nebo koloběžky?

Pro zapůjčení elektronického kola nebo koloběžky budete potřebovat mobilní aplikaci, kterou stáhnete klasicky na Google Play. Záležet bude na tom, o jaké kolo nebo koloběžku půjde. Po Praze jich můžete vidět hned několik, a ne vždy se jedná o stejnou společnost. Jaká elektronická kola a koloběžky si můžete zapůjčit? Po Praze naleznete například FreeBike, Rekola, Velonet nebo Lime.

Pro každý název jiná pravidla!

Vždy si budete muset přečíst pravidla daného elektronického kola nebo koloběžky. V čem vás můžeme uklidnit je fakt, že všechny zprovozníte pomocí mobilní aplikace, kterou stáhnete na Google Play, jak již bylo uvedeno v odstavci výše. S některými koly nebudete moct opustit určitá místa a zóny nebo se motorek umístěny v přístroji automaticky vypne. Co se týče vrácení, tam je to poměrně složitější. Elektronická kola a koloběžky lze zdarma většinou vrátit jen ke stojanům dané společnosti. V případě, že jej budete chtít vrátit jinam, čeká vás nemalé finanční překvapení za parkovné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.