Pohádková dovolená začíná na překrásných místech
Cestování

Pohádková dovolená začíná na překrásných místech

Pokud si chcete pořádně odpočinout od života v České republice, a to převážně kvůli své práce, pak byste měli vyrazit na pohádkovou dovolenou. Jestliže si pospíšíte, můžete to bez problémů stihnout ještě letos. V případě, že cestujete pouze se svým protějškem, máte tu výhodu, že se nemusíte dívat na kalendářní rok, abyste odprovázeli své děti do školy. Následujte nás při pohádkové dovolené.

Utéct na pohádkový svět?

Jestliže skutečně toužíte po tom, utéct na pohádkový svět, pak by váš výběr dovolené měl směřovat k Maledivám. Právě tady naleznete to, co jste celou dobu chtěli. Věřte nám, že na Maledivách zapomenete na veškeré starosti a stereotypní život. Jakmile se budete vracet, budete si připadat jako v zcela odlišném světě. Vrátit se totiž z Malediv do reality pro vás bude velmi obtížné.

Pohádková dovolená začíná na krásných místech

Nejste milovníky moře a oceánu? Rádi obdivujete město, architekturu a jiné lidi, kteří příliš nespěchají do každodenních povinností? Naše tip je Amsterodam. Jde o hlavní město Nizozemska, ve kterém se budete cítit opět jako v pohádkovém světě. Přes den procházky po městě, zábavu a atrakce a večer na pokoji se svým protějškem můžete popíjet své oblíbené víno. I kdyby váš pobyt měl trvat pouhé dva dny, rozhodně půjde o nádherný zážitek.

Vyrazte na Bali

Maledivy jste v minulosti navštívili a rádi byste zkusili něco nového? Místo, na kterém se nacházejí nádherní pláže, spousta zábavy a výborné jídlo? Co říkáte na pohádkovou dovolenou, která by se uskutečnila na Bali? Jste pro? Pak byste se měli začít připravovat na cesty. Bali je místem, kde ročně cestuje nemálo zahraničních turistů, a to z celého světa. Pokud ovšem opravdu budete vyžadovat klid a pohodu, nějaké místečko se tady pro vás bezpochyby najde. Jen musíte hledat a poté si užívat plnými doušky tu nádhernou pohodu.

Pro jaké místo jste se rozhodli? Jestliže ještě nemáte vybráno, jako poslední skvělé místo se nabízí Thajsko. Je pravdou, že si budete muset dávat pozor na místní obyvatelé, ale i přesto však tady lze zažít nádhernou dovolenou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.