Seznamte se se třemi hotely v Brně, které stojí za vyzkoušení!
Brno

Seznamte se se třemi hotely v Brně, které stojí za vyzkoušení!

Plánujete po dlouhé době výlet do Brna, ale máte problém najít si hotel, který by odpovídal vašim standardům? Hodnocení na internetu vám nic neříká a vy byste raději opravdu ověřené ubytovací zařízení, ve kterých naleznete pro noční hodiny klid? Pokud ano, seznámíme vás se třemi hotely, které byste si rozhodně neměli nechat ujít. Následujte nás a uvidíte, že při výběru jednoho z nich budete maximálně spokojení.

Barceló Brno Palace

Předem bychom vás chtěli upozornit, že byste se názvy hotelů neměli nechat zmást. Na první pohled vám mohou připadat poněkud luxusnější a dražší, ale nemusíte se ničeho obávat. Nepočítejte však s tím, že ceny pokojů zde startují pod 1.000 Kč. Jestliže hledáte nejnižší třídu, pak je relativně jedno, pro jaký hotel se rozhodnete. Hotely v tomto článku startují na ceně dvou a více tisíc. Jak již bylo napsáno na začátku tohoto odstavce, není se čeho bát, nejde o pokoje za několik tisíc nebo desítek tisíc korun.

Seznamte se se třemi hotely

Barceló Brno Palace je pětihvězdičkový hotel stojící přímo ve městě. Jestliže si během dne budete chtít projít Brno a večer se vrátit na hotel, budete ho mít téměř po cestě. Nemusíte tak při cestě na hotel strávit několik minut v autě nebo autobuse. Vzhledem k tomu, že je hotel skutečně přímo ve městě, doprava bude velmi rychlá. Podle internetových hodnocení jde o jeden z nejlepších hotelů v Brně, který vám nabídne celkem 119 luxusních, avšak dostupných pokojů. Kromě nádherných a čistých pokojů se můžete těšit na maximální servis.

Maximus Resort

Dalším hotelem je Maximus Resort. Pokud nechcete být ubytování konkrétně ve městě, pak je pro vás tato varianta ideální. Maximus Resort je postaven u Brněnské přehrady a jedná se o první hotel, který byl navržen podle skutečných praktik Feng Shui. Při prvotním příchodu do hotelu, cestou na recepci budete bezpochyby šokovaní celkovým vzhledem budovy, ať už z pohledu exteriéru, tak interiéru.

Lux Hotel Onyx

Do třetice všeho dobrého přichází na scénu ubytování Lux Hotel Onyx. Máte-li zájem o romantiku, neměli byste tento hotel v žádném případě vynechat. Jde o Brněnský romantický hotel a wellness centrum, ve kterém si užijete nespočetné množství zábavy. Luxusně zařízené pokoje se vám po celodenních procházkách budou náramně hodit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.