Stodolní ulice je plná barů, klubů a restaurací
Ostrava

Stodolní ulice je plná barů, klubů a restaurací

Doposud jste si mysleli, že za zábavou musíte buď to do Prahy nebo zahraničí? Pak jste se velice mýlili. Jistě každý z vás zná slavnou ulici, která nese název Stodolní street. Jde o ulici plnou zábavných klubů, která je pro všechny plně otevřená každý pátek. Tím pochopitelně nechceme tvrdit, že byste se zde nenapili i přes jiné dny, ale ne v takové míře, jako v již jednou zmíněný pátek.

Stodolní ulice aneb základní informace

Stodolní ulice se nachází v samotném centru třetího největšího města České republiky, kterým je Ostrava. Jde o unikátní ulici, která českým i zahraničním turistům nabízí velký výběr všelijakých barů a klubů. Bude záležet pouze na vás, kam vás vaše nohy zavedou. Jestliže byste se rádi jen pobavili se svými přáteli, pomoct vám s tímto problémem může velké množství barů. Výhoda barů na stodolní ulici spočívá v tom, že jakmile vás jeden omrzí, můžete se vydat naproti přes ulici, kde na vás budou bezesporu čekat další. Na rozdíl od klubů zde nehrají tak hlasitě, takže si bez větších problémů se svými přáteli i popovídáte.

Pro trochu odvážnější jsou zde kluby. Jestliže si chcete zatančit nebo popřípadě si užít nezávazného flirtu, kluby na stodolní jsou tou pravou volbou. Každý občas potřebuje upustit páru po náročném pracovním týdnu. Proč se tedy nejít pobavit právě zde? Do tzv. druhého města, které se nachází v samotném centru Ostravy, jak jste se mohli dočíst v předchozím odstavci. Stodolní ulice není známá pouze pro Českou republiku, běžně ji totiž navštěvují i zahraniční turisté.

Počítejte se zvýšenou kriminalitou

Kromě zábavy je nutné zmínit také tmavé stránky této ulice. Vzhledem k tomu, že se zde chodí bavit převážně mladší až střední generace, mohou se na této ulici vyskytovat také podvodníci nebo zloději. Právě proto je stodolní ulice známá také jako část Ostravy se zvýšenou kriminalitou. Omezit tato rizika zde chodí policie, která se po ulicích prochází téměř každý víkend, kdy je stodolní na úplném vrcholu zábavy.

Dostat se na stodolní ulici z jiných českých měst nebo vesnic není vůbec žádným oříškem. Ulice totiž na svém konci nabízí nádraží. Pokud by z vašeho města do této stanice žádný vlak nejezdil, můžete využít spoje na hlavní nádraží, které se nachází pár zastávek od stodolní ulice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.