Twisto je zajímavou platební možností, která ukrývá výhody pro uživatelé internetu
Finance

Twisto je zajímavou platební možností, která ukrývá výhody pro uživatelé internetu.

Platební služba Twisto je mezi námi již nějakou dobu. Ne každý ji však měl možnost doposud poznat. Jestliže i vy patříte do skupiny lidí, kteří se s touto platební bránou do teď nesetkali, je nejvyšší čas ji poznat. Pokud se vám Twisto zalíbí, pak už vám stačí pouze jediné, a to, že se zaregistrujete. Jde o finanční produkt, který ocení převážně uživatelé nakupující v internetových obchodech a hned si ukážeme, proč tomu tak je.

Twisto platební možnost

Platební možnost Twisto přináší do finančního světa obrovskou výhodu. Svým klientům totiž nabízí velmi jednoduchou a zároveň výhodnou spolupráci, která spočívá ve zpožděných platbách. Jestliže vám nyní vrtá hlavou, jak Twisto funguje, pojďme se na to společně podívat. Na internetových stránkách Twisto se stačí zaregistrovat a následně vybrat ze seznamu spolupracujících internetový obchodů ten, který vám nejvíce vyhovuje.

twisto je zajímavou platební možnosti

Jak pokračovat s nakupováním dále?

Na vámi zvoleném internetovém obchodě nakoupíte pomocí běžného postupu, a to až do chvíle, kdy vás daný subjekt vyzve k výběru platební možnosti. Tam poté zadáte platební možnost Twisto. Společnost následně zakoupený produkt zaplatí za vás a vy máte 14 dnů na to, platbu uhradit. Jen s tím rozdílem, že ji nebudete posílat na bankovní účet internetovému obchodu, ale platební společnosti Twisto. V čem vlastně spočívá výhoda?

Produkty na zkoušku a bez zaplacení!

Jedna z největších výhod je ta, že jste produkt prozatím nezaplatili, ale už jej máte doma. Převážně u oblečení jde o relativně obrovské pozitivum, protože si ho můžete v pohodlí domova vyzkoušet. V případě, že vám oblečení nebo jiný produkt nebude sedět, lze zboží v zákonné lhůtě vrátit. O vše ostatní se postará společnost Twisto. Vy tak nemusíte čekat na své finanční prostředky a reklamaci. Když vám naopak produkt sedět bude, pak následně stačí poslat peníze za nákup Twistu a smazat si tak u nich svůj dluh.

Registrace se neobejde bez podmínek

Registrace na Twistu nese jisté podmínky. Tou nejpodstatnější je fakt, že jde o tzv. úhradu na dluh, takže si účet nebudou moct sjednat lidé, kterým ještě nebylo 18 let. Kromě toho bude společnost Twisto zkoumat vaši bonitu, což je finanční historie toho, jak splácíte své závazky. Další podmínkou je limit, který vám bude přidělen vždy podle toho, jak jste na tom se splácením svých nákupu vůči Twistu. Začáteční limit by se měl pohybovat v rozmezí od 5 do 15 tisíc korun.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.