pražské kavárny
Praha

Čtyři krásné pražské kavárny, které stojí za navštívení

Jste v Praze a přemýšlíte, kam se vydáte? Venku vám však počasí nepřeje a tak uvažujete nad tím, co budete dělat? Nejlepší bude navštívit nějakou krásnou pražskou kavárnu, kde vymyslíte, co budete po zbytek dne dělat. Takových krásných pražských kaváren je však v hlavním městě mnoho, je tedy těžké si vybrat jednu, v níž se ukryjete před nepříjemným počasím. Abyste ale nemuseli dlouho pátrat na internetu, doporučujeme vám čtyři pražské kavárny, které jsou takzvaně “instafriendly”.

Do kavárny, která není takzvaně “instafriendly”, dnes nezavítá nikdo z mladé generace. Vše se dnes musí fotit na sociální sítě, pokud dané místo není fotogenické, raději do něj lidé ani nevkročí. Majitelé kaváren se tedy musí snažit o to, aby ve svém podniku vykouzlili krásné a příjemné prostředí, do něhož se lidé budou vracet.

Níže přikládáme tipy na pražské kavárny, které rozhodně “instafriendly” jsou.

• Cacao Prague

Pokud se budete potulovat kolem pražského nákupního centra Palladium, zamiřte jednoznačně do kavárny zvané Cacao Prague. Mají zde i snídaně, dezerty či menší pokrmy, které vás však na určitý čas nasytí. Kavárna leží jen pár metrů od zmiňovaného obchodního centra, nabídka potěší zejména ty, kteří si dbají na zdravější stravování. Ovšem i hřešit se zde dá.

• Kavárna, co hledá jméno

Naopak u smíchovského obchodního centra na zastávce Anděl najdete poměrně skrytou Kavárnu, co hledá jméno. Proslulá je zejména svými slavnými záchody, nádherným interiérem a vejci Benedikt.

• Waf-Waf

Jestli milujete sladké, zamiřte do maličké sladké kavárničky Waf-Waf. Podávají zde yafle se vším, co chcete – je na vás, jestli se rozhodnete pro slanou či sladkou variantu. K tomu kakao. Odpoledne nemůžete strávit příjemněji.

• IF Café

Pokud sledujete Leoše Mareše, určitě nemusíme kavárnu či lépe řečeno cukrárnu IF Café dlouho představovat. Najdete zde proslulé dezerty světové kvality, nejznámější jsou citrony.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.