velky meder
Cestování

Jaké je jedno z nejoblíbenějších termálních koupališť na Slovensku?

Toužíte vy nebo vaše tělo po naprostém odpočinku? Chcete na chvilku utéct z hektického světa a přejete si zpomalit? Ideálním místem na odpočinek i relaxaci jsou termální koupaliště, které jsou nejblíže na Slovensku. U našich bratrů Slováků se nachází termálních koupališť nespočet.

Jedním z nejoblíbenějších termálních koupališť je termální koupaliště ve Velkém Mederu s aquaparkem s mnoha adrenalinovými atrakcemi. Během hlavní letní sezony je přístupných až deset bazénů, mimo hlavní sezonu je k dispozici bazénů osm. Jelikož je areál zbudován v příjemném lesoparku, tichá a krásná okolní zeleň vás bude také do jisté míry uklidňovat.

Proč zavítat do termálních lázní ve Velkém Mederu?

To, že se zde nachází mnoho bazénů a že součástí termálního koupaliště je také aquapark, nejsou jediné důvody, proč zavítat právě do Velkého Mederu. Geotermální voda v oblíbeném středisku má dokonce blahodárné účinky na pohybové ústrojí člověka. Pokud vás tedy trápí bolest zad, kloubů nebo jste po úrazu, termální koupaliště ve Velkém Mederu je ideální volba.

V areálu si přijdou na své také milovníci vířivek či rekreační plavci. V letní sezoně můžou využívat padesátimetrový plavecký bazén, zatímco děti budou v dětském venkovním bazénku s množstvím hracích elementů třeba v podobě vodního trychtýře či vodního děla.

Kde se ubytovat?

Nabízí se také otázka, kde se ubytovat? Ať už se do Velkého Mederu vydáte v jakémkoli počasí a v jakémkoli ročním období, nabídka ubytování je velmi pestrá a široká. Doporučujeme Wellness Hotel Orchidea, který je nadstandardně vybavený. S případným ubytováním ale může pomoct i cestovní kancelář DCK Rekrea Ostrava s.r.o., nebojte se požádat o radu, ať vaše ubytování stojí za to.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.