Jakou restauraci navštívit v Brně ve dvou
Brno

Jakou restauraci navštívit v Brně

Vyrazit si občas někam se svou polovičkou může být výborně stráveným časem. Navíc tímto způsobem udržujete svůj vztah na úrovni, v jaké byste ho měli udržovat. Určitě nechcete neustále sedět doma na sedací soupravě a dívat se na televizi, když tam svým způsobem nehrají filmy podle vašich představ. Mimo jiné čas strávený televizí je zbytečný, protože přes den můžete vyrazit ven. V případě, že bydlíte v Brně, lze sáhnout po návštěvě restaurace. Jestliže žádnou neznáte, pak byste tento článek měli bezesporu dočíst až do konce. Představíme vám restaurace, které mají vynikající recenze.

Brněnské restaurace s vysokým hodnocením

První restaurací v Brně, která stojí za návštěvu je Borgo Agnese. Jde o restauraci, která se řadí do kategorie romantických, takže při návštěvě se svou polovičkou je to skvělá volba. Restaurace je zaměřená převážně na středomořskou kuchyni. Neznamená to však, že si zde nebudete moct dát i jiná jídla. Rozhodně byste restauraci měli navštívit. Pyšnit se může také svým hodnocením na různých internetových portálech, které jsou více než pozitivní. Založena byla v roce 2008 a od té doby si tak získala své stávající i nové zákazníky.

Jakou restauraci navštívit v Brně

Druhou možností, jakou restauraci vybrat, je Pavillon. Opět se jedná o romantickou restauraci, která je moderně vybavená a nabízí tak krásný interiér, který ocení nejeden návštěvník. Restaurace byla na rozdíl od té první otevřena až v roce 2012. Na hodnocení to však nemá žádný vliv, protože i tady se můžete těšit na vysoké hodnocení. Zajímavá a známá jídla mohou vystřídat také speciality. Ty můžete ochutnat téměř kdykoli.

Posledním tipem je Sunset restaurant

Sunset restaurant je nejenom skvělou restaurací, ale také barem a kavárnou. Samozřejmě zde lidé chodí převážně kvůli skvělému jídlu, a to jak zahraničnímu, tak i českému. Podobně jako u předchozích dvou variant jde o moderní restauraci, která nabízí překrásný a vybavený interiér, ve kterém se budete cítit jako doma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.