Spojené státy americké by chtěl za svůj život navštívit každý aneb poznejte tři hlavní tipy na skvělý výlet
Cestování

Spojené státy americké by chtěl za svůj život navštívit každý aneb poznejte tři hlavní tipy na skvělý výlet.

Neexistuje člověk, který by se za svůj život nechtěl podívat do Spojených států amerických. Tento svým způsobem samostatný kontinent láká ročně několik milionů turistů po celém světě, a to jen díky tomu, že je mezi lidmi opravdu výjimečný. Už jen tím, že v sobě ukrývá několik desítek států, přičemž každý má svou originalitu. Věděli byste ovšem, jaké státy nebo města navštívit v případě, že se do USA vydáte poprvé? Jestliže ne, není nic jednoduššího než nás následovat.

Začneme s New Yorkem aneb srdce Ameriky?

Kdo se poprvé podívá do Spojených států amerických, jeho kroky nejspíš budou směřovat bezesporu do New Yorku. Jde o jedno z nejbezpečnějších měst, ačkoliv vám to tak nemusí připadat. Je to zapříčiněno převážně útokem, který se uskutečnil na dnes již známá dvojčata. Dnes můžete na místě, kde budovy stály vidět jejich památku, kterou ročně navštíví nespočetné množství turistů. Kromě tohoto místa zde leží i mnoho dalších zajímavých památek. Navštívit totiž můžete mimo jiné i Wall Street, Empire State Building nebo například Central Park.

spojené státy americké a zajímavá místa

Život v Miami je jako ten z pohádky

Dalším často navštěvovaným místem ve Spojených státech amerických je Miami. Miami se proslavilo především díky svým nádherným plážím, kterým se přezdívá Miami Beach. Samozřejmě toto místo nenabízí pouze překrásné pláže, ale i další zajímavé atrakce a místa, která rozhodně stojí za to. Jakmile si prohlédnete Miami Beach, stačí se kousek přesunout ke Collins Avenue. Jestliže jste spíše milovníkem parků, pak vám nesmí uniknout například Everglades. Poznejte velkoměsto pravé Ameriky.

Posledním tipem je Las Vegas

Nejspíš to mnozí z vás čekali. Posledním tipem na skvělý výlet v USA je Las Vegas. Město, o kterém se ví, že žije především v nočních hodinách je připraveno nabídnout vám nespočetné množství zábavy. Ani se nenadáte a za okny uvidíte nádherné vycházející slunce. Navštívit zde můžete hlavní třídu The Strip, na které lze následně poznat zajímavé bary, kasina a všelijaké kluby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.