relax
Cestování

Hledáte místo na relax? Zkuste termální koupele v Piešťanech

Cítíte se unavení a bez energie? Ideálním místem pro odpočinek a regeneraci celého těla jsou termální koupele v Piešťanech. Ty slouží jako prevence proti stresu a únavě. Zároveň však patří k nejznámějším termálním koupelím, které jsou zaměřeny na léčbu pohybového aparátu a revmatických chorob. Díky kvalitě a rozsahu poskytovaných služeb není tedy divu, že se řadí mezi nejvyhledávanější léčebné středisko nejen na Slovensku, ale také v celé Evropě. Město Piešťany však kromě léčebných koupelí nabízí plno dalších možností pro využití volného času, a tak si zde každý přijde na své. Najdete zde plno kaváren, krásných parků, historické památky, cyklistické stezky, trasy pro in-line bruslení a dokonce můžete využít i plavbu výletní lodí.

Jedinečnost termálních koupelí v Piešťanech

Koupele nabízí 55 hlavních a vedlejších procedur, při kterých využívají unikátní sírovou termální vodou s bahnem, která má blahodárné účinky na lidský organizmus. Mezi procedury patří např. bahenní zábal, whirlpool, perličkové uhličité koupele, parafínové zábaly, akupunktura, lymfodrenáž, elektroterapie či různé druhy masáží, které nabízí např. hotel Park.
Díky neustálému zlepšování hotelových a doplňkových služeb pro náročnou klientelu a spojení klasické koupelové léčby s regenerací, se Piešťanské koupele zařadily na první příčku mezi slovenské koupelové rezorty.

Kde se můžete ubytovat?

Pro ubytování je skvělou volbou např. hotelový komplex Danubius Spa Resort Esplanade, kde pod jednou střechou najdete vodní a saunový svět, který v kombinaci s golfovým hřištěm, kulturními akcemi, výlety, léčebnými a regeneračními procedurami vytváří ideální místo pro odpočinek a regeneraci těla.

Každoročně koupele navštíví okolo 50 000 turistů z různých koutů světa. Pokud i vy chcete patřit mezi ně, kontaktujte DCK Rekrea Ostrava, která se specializuje na tyto pobyty, nejen na Slovensku a pomůže Vám tak vybrat ten správný hotel přímo pro Vás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.