Motocyklový závod v Brně se letos uskuteční od 2. do 4. srpna.
Brno

Motocyklový závod v Brně se letos uskuteční od 2. do 4. srpna.

Léto nám již zaklepalo na dveře a s ním i tradiční roční akce, které máte možnost navštívit pouze v určitých dnech. Řeč je o motocyklových závodech na brněnském okruhu. Ano, i v letošním roce se motocyklový závod pojede, a to i přes to, že několikrát zazněly zmínky o tom, jak na tom daný okruh je. Nakonec se vždy finanční prostředky na uskutečnění našly. Jestliže patříte mezi motocyklové fanoušky, pak si jistě nemáte na co stěžovat, jen si dávejte pozor, abyste včas zakoupili lístky. Závody v Brně patří mezi jedny z nejoblíbenějších, na které se sjíždí i fanoušci z jiných států.

Jak je to s lístky?

Chcete-li se přijet podívat na motocyklové závody, a navíc ještě ušetřit nějakou tu korunu, nyní máte jedinečnou možnost zakoupit si lístky s relativně vysokou slevou. Ta může dosahovat až 30 %, pokud tedy víte, jak na to. Od určitého data v červenci se lístky opět zvýší na původní hodnotu. Portál, na kterém se dají prozatím lístky koupit s výraznou slevou naleznete zde: www.gp.ticbrno.cz.

motocyklový závod v brně

Kdy se letos motocyklový závod pojede?

S největší pravděpodobností jde o nejdůležitější otázku, o kterou by se každý, kdo nakoupí lístek měl zajímat. Jestliže byste totiž nevěděli datum motocyklového závodu, pak byste jej nejspíš zaspali. Velká cena motocyklů v Brně se bude konat od 2. do 4. srpna.

Vstupenky jsou rozděleny do více kategorií

Vstupenky jsou rozděleny do více kategorií, a to podle toho, jak moc velký fanoušek jste. V případě zájmu si můžete zakoupit speciální vstupenky, které vám dovolí jeden den v průběhu motocyklového závodu nakouknout například do boxových uliček. Pocházíte-li z jiného města nebo státu, máte možnost zakoupit si také pobyt v kempingové části, která je postavena právě pro fanoušky této obrovské akce.

Užijte si zábavu!

Na závěr bychom vám chtěli sdělit, abyste si maximálně tento den užili a nenechali si ho nikým zkazit. Přejeme hezkou zábavu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.