Náměstí Míru v Praze
Praha

Potulujete se kolem Náměstí Míru v Praze? Víme, kam zavítat

Praha je krásná a hlavně velká. Člověk nemůže za jeden den stihnout vše, co hlavní město Česka nabízí. Doporučujeme zde strávit minimálně víkend, abyste viděli alespoň to základní. Samozřejmě na programu jednoho dne jsou památky, které můžete protkat kavárnami či restauracemi, kde se dobře nadlábnete. Pokud se zrovna potulujete po pražském Náměstí Míru či kolem něj, přinášíme vám pár tipů, jak zde strávit svůj volný čas.

Jestliže se potulujete kolem Náměstí Míru a zrovna vám kručí v břiše či potřebujete kafé, víme, kam zamířit. Rozhodně nebudete litovat, daná místa jsou velmi fotogenická a každý přítel na sociální síti vám je bude závidět.

Milujete vafle?

Kdo by nemiloval vafle! Je to ideální snídaně, která člověka připraví na další nový den. Pokud jste milovník tohoto pokrmu, určitě zamiřte do zdejšího podniku Waf-Waf. Je to sice menší podnik, na druhou stranu velice příjemný a útulný. Vybrat si můžete z nabídky nebo si můžete vafli sestavit podle svého. Rozhodnete se pro sladkou alternativu nebo to zkusíte se slanou verzí?

Pro vafle si také můžete zajít do podniku Wafflin’. Zde mají porce opravdu obrovské, na jednotlivé vafle si můžete dát jednotlivé ingredience podle svého gusta. Příjemnější atmosféra sice vládne ve výše zmíněném podniku, na druhou stranu zde se více nadlábnete.

Když zatoužíte po dortíku

Po dobrém obědě se budete chtít odměnit kafíčkem a dezertem. Ideální je IF Café, což je kavárna ležící přímo před kostelem na Náměstí Míru. Nejedná se přímo o kavárnu, spíše je to cukrárna, kterou si zamilujete pro jejich fantastickou nabídku. Poskytují mimochodem i piknikové koše, pokud nebudete chtít trávit čas vevnitř – košík si zkrátka vezmete s sebou někam do parku.

Kavárny IF Café jsou rozmístěny po celé Praze. Známé jsou především svými citrony, které propaguje na svých sociálních sítích především Leoš Mareš. Díky němu jsou také neustále vyprodané.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.