Průvodce výběrem první elektronické cigarety
Brno,  Ostrava,  Praha

Průvodce výběrem první elektronické cigarety

Na trhu najdeme nepřeberné množství e-cigaret, které disponují rozdílnými funkcemi či mechanismy, které zákazník často ani nezná. Proto je při výběru nutné zhodnotit osobní preference i vaše osobní návyky. Správná volba „elektronky” vám umožní vyhodit klasické produkty do koše a už se k nim nevracet. To může být dobrý krok nejen pro vaše zdraví nebo okolí, ale také vaši peněženku. 

Výdrž baterie a výkon

První otázka, kterou byste si měli položit, zní, jak často tabákové výrobky používáte?Podle toho budete volit kapacitu baterie, kterou by mělo zařízení disponovat. Pokud je to jedna krabička denně, porozhlédněte se po kapacitě do 1 500 mAh.

O dalším parametru rozhoduje mlsný jazyk.Pokud máte radši plnější chuť, budete potřebovat vyšší výkon. V takovém případě můžete využít grip, kde si dokonce můžete voltáž nastavit. Jestli preferujete lehkou až střední chuť, zkuste zařízení s automatickým nastavováním.

O 75 % levnější

Pokud přecházíte z klasického produktu, doporučujeme zvolit z počátku typ potahu MTL (s podržením aerosolu v ústech), který je nejvíce podobný klasice. Pokud jste pokročilejší uživatel, můžete zkusit DL potah, kdy vdechujete přímo do plic, jako je tomu u vodní dýmky.

Základní cena těchto produktů se liší bez ohledu na způsob inhalace – obě varianty se prodávají od pár stovek až po tisíce korun. Začátečníkům bude stačit levnější zboží, pokud ale víte, že u své první volby budete chtít zůstat, určitě zainvestujte do kvality. Z dlouhodobého hlediska je totiž užívání elektronických alternativ až o 75 procent levnější než klasické produkty. Pokud to shrneme, zaměřte se na tyto čtyři parametry:

  1. Kapacita baterie,
  2. výkon zařízení,
  3. typ potahu,
  4. cena.

Zkuste něco jiného

Může se stát, že vám „elektronky” nebudou vyhovovat. Pokud se ale nechcete vracet k baleným produktům, můžete vyzkoušet další méně škodlivou variantu. Tou jsou zařízení na zahřívání tabáku, mezi něž patří také PULZE. Jejich velkou výhodou je nejen nižší škodlivost iD náplní (až o 94 procent), ale také velká kapacita baterie, která vydrží dvacet použití.

Dalších výhod PULZE je nespočet. Uživatelům nezapáchá oblečení a ani nežloutnou zuby nebo nehty. Z těchto alternativ profituje také okolí, které nemusí snášet nepříjemný dým, který je oproti klasice méně intenzivní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.