Navštivte zoologickou zahradu v Brně také přes zimní období
Brno

Navštivte zoologickou zahradu v Brně také přes zimní období

Máte zálibu v návštěvě zoologických zahrad, protože milujete zvířata? Do teď jste chodili převážně přes jarní nebo letní měsíce, které byly už poměrně teplejší? Pokud ano, proč byste si nemohli vyzkoušet návštěvu zoologické zahrady také přes zimní období? Padající sníh a mrazivější dny mohou tento den proměnit v nezapomenutelný okamžik. Seznamte se se zoologickou zahradou v Brně.

Zoologická zahrada Brno

Pokud plánujete zimní výlet do zoologické zahrady, pak by mezi vašimi plány neměla chybět ZOO, která se nachází v Brně. Právě tato zoologická zahrada se pyšní svou stavbou, architekturou a nabídkou zvířat. Skvěle rozdělené expozice podle druhů zvířat vás vtáhnou do svého děje. Pomocí nich budete snadno vědět, jaké zvíře kde žije, a to bez pomocí internetu nebo map. Celkem pro vás zoologická zahrada Brno připravila čtyři expozice.

Navštivte zoologickou zahradu v Brně

Zajímají vás expozice z bližšího pohledu? Máte možnost se s nimi seznámit. První expozicí je Kalahari, následuje Karibik a Wallacea a nádhernou čtveřici zakončuje Beringia. Jak již bylo uvedeno v předchozím odstavci, expozice jsou rozděleny podle druhů zvířat. Stačí se jednou podívat na plánky a během chvíle víte, jaká zvířata kde žijí. Kromě nádherně rozdělených expozic, spoustou zvířat a překrásnou architekturou přináší zoologická zahrada Brno nemalou výhodu, která spočívá v celoročním otevření. To jste se ovšem mohli dočíst i v prvním odstavci. Na druhou stranu výhody je dobré připomínat.

Dostupnost zvířat je neuvěřitelná

Navštívili jste v minulosti zoologickou zahradu, ve které jste nebyli příliš spokojení, a to převážně z toho důvodu, že nebylo téměř vůbec vidět na zvířata? Tady se vám to bezesporu nestane. V zoologické zahradě Brno budete mít problém se plně přiblížit k výběhům, protože vám bude připadat, že jste v těsné blízkosti s některými z nebezpečných zvířat. Kromě toho se můžete přiblížit například i k orlům bělohlavým, kteří se pyšní svým dokonalým zrakem.

Jestliže stále přemýšlíte nad návštěvou zoologické zahrady a v Praze jste již několikrát byli, máte už vybráno. Zoologická zahrada Brno je tím pravým místem k návštěvě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.