V Bangkoku na vás čekají památky i prvotřídní služby
Cestování

V Bangkoku na vás čekají památky i prvotřídní služby

Pokud rádi cestujete mimo Evropu a už jste vyzkoušeli Spojené státy americké, je čas navštívit například Bangkok. Jde o hlavní město Thajska, které žije 24 hodin denně. Jestliže vás ale už při příjezdu nenapadají žádná místa, která byste chtěli navštívit, máme pro vás několik tipů. V některých případech tak nepůjde ani o místo, jako spíše pochoutky. Následujte nás.

Co v Thajsku navštívit a vyzkoušet?

Jako první je potřeba myslet, že cesta z České republiky do Thajska není vůbec snadná a po příletu budete s největší pravděpodobností dosti unavení. Je tedy poměrně jisté, že zavítáte přímo do svého hotelu. Druhý den však bude ve vaší režii a záleží čistě jen na vás, kam se vydáte. V Thajsku je o 5 až 6 hodin více, závisí na tom, jaké je právě roční období, protože v Asii se čas nepřetáčí. Teď už ale nahlédneme na místa, která stojí za vyzkoušení.

V Bangkoku na vás čekají památky

Královský palác je bezpochyby hlavní atrakcí, kterou musíte navštívit. Pokud byste tak neučinili, vaše návštěva by byla zcela zbytečná. Jestliže příliš nejste na tento typ atrakcí, věřte nám, že právě královský palác vás nadchne. Jde o obrovský areál, ve kterém se nachází spousta nádherných budov. Veškeré budovy v areálu mají zvláštní střechy, které jsou dělány do stylu špičatých věžiček. Na samotném vrchu těchto věžiček se nacházejí zlatá sklíčka jako dekorativní ozdoby. Při koukání směrem nahoru uvidíte mimo jiné i nádherné barevné sochy v podobě různých bojovníků.

Masáže jsou zde nejlepší

Navštívili jste v České republice thajské masáže? Pak buďte přesvědčení o tom, že těm, které se nacházejí v Thajsku nesahají ani po kotníky. Thajské masáže jsou v Bangkoku velmi oblíbené a navštěvují je nejenom turisté, ale i místní. Pokud si na své dovolené potřebujete opravdu odpočinout, nemáte nad čím přemýšlet.

Závěrem bychom vám rovněž doporučovali thajskou kuchyni, která v hlavním městě jede opravdu ve velkém a sehnat ji můžete prakticky na jakémkoliv místě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.